Gå til hovedindholdet

Kontakt

Ledelse

Katrine Svarre Müller
Udviklings- og kommunikationschef
katrine@madkulturen.dk
T: 26 81 90 81

Erik Fjord Moesgaard
Administrationschef
erik@madkulturen.dk
T: 61 70 16 05

Ledelsessekretariat

Vibeke Høgild
Personlig assistent
hogild@madkulturen.dk
T: 61 66 73 21

Administration

Anders Lomholt
Specialkonsulent
anders@madkulturen.dk
T: 20 80 32 22

Maria Drostgård Larsen
Piccoline
Maria@madkulturen.dk

Britt Zenker
Administrativ medarbejder
britt@madkulturen.dk
T: 61 40 85 08

Viden og analyse

Hannibal Hoff
Videnskonsulent
Hannibal@madkulturen.dk
T: 25 32 92 01

På barsel
Naja Buono Stamer

Analysekonsulent
naja@madkulturen.dk
T: 29 65 06 05

Kommunikation & presse

Morten Brink Iwersen
Presse & Kommunikation
mortenb@madkulturen.dk
T: 20 73 31 35

Signe Balling
Kommunikations- og projektmedarbejder
signe@madkulturen.dk
T: 22 21 03 54

Udvikling

Susan Jested Gilbert
Udviklingskonsulent
susan@madkulturen.dk
T: 60 89 82 98

Lena Bruun Jensen
Fundraiser
Lena@madkulturen.dk
T: 22 96 54 82 

Henriette Winther
Forretningsudvikler
henriettew@madkulturen.dk
T: 21 23 79 23

Projektafdeling

Ulla Sognstrup Larsen
Projektleder
ulla@madkulturen.dk
T: 29 40 39 79

Andreas Søndergaard
Projektleder 
andreas@madkulturen.dk
T: 28 92 25 27

Sofie Schack-Jacobsen
Projektmedarbejder
sofie@madkulturen.dk
T: 51 32 00 00

Cathrina Clifford
Projektmedarbejder
Cathrina@madkulturen.dk
T: 22 96 33 64

Christine Schrøder-Sevald
Student
christine@madkulturen.dk

Maja Saxbøll
Fagkonsulent
maja@madkulturen.dk

Rasmus Dalsgaard
Fagkonsulent
rasmus@madkulturen.dk
T: 61 27 29 11

Vibeke Canot
Projektleder
vibeke@madkulturen.dk
T: 27 14 42 24

Mathilde Frey
Fuldmægtig
mathilde@madkulturen.dk
T: 20 69 65 52

Jakob Ørstrup
Kulinarisk rådgiver
jakob@madkulturen.dk
T: 22 27 73 53

Kristoffer Rosner Jensen
Studentermedhjælper
kristoffer@madkulturen.dk
T: 40 21 33 43

Cecilia Schultz Christiansen
Praktikant
cecilia@madkulturen.dk
T: 20 80 38 66

 

 

MENU